Rollery DNC


Rollery DNC Tri-C to jedyne urządzenia, które rozwiązały problem bólu podczas zabiegu. Wszystkie rollery DNC posiadają status wyrobu medycznego

Czym jest DNC?

Derma Roller Igłowy DNC to najbardziej zaawansowana mezoterapia mikroigłowa pobudzająca naturalną produkcję kolagenu i elastyny i ułatwiająca dostarczenie do skóry leków i kosmetyków w celu odmłodzenia, usunięcia przebarwień, blizn i innych zabiegów poprawiających wygląd. Roller z 600 mikroigłami osadzonymi na dyskach penetrując skórę zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny wskutek pobudzania naturalnych mechanizmów naprawczych skóry. Zwiększa również wchłanianie kosmetyków i leków przez skórę zwiększając skuteczność ich działania. 600 igieł (trzy razy więcej niż w przypadku innych wyrobów) znacząco skraca czas zabiegu, a technologia igieł zintegrowanych z dyskiem wyklucza ryzyko odpadnięcia igieł.

Poruszające się niezależnie dyski i obrotowa głowica zmniejszają liczbę zadrapań lub blizn. Wiele badań wykazało skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów z użyciem rollerów i innych zabiegów takich jak peeling chemiczny lub zabiegi laserowe (laser frakcyjny). Rollery igłowe pozwalają jednak uzyskać efekt przy mniejszych kosztach, w krótszym czasie i przy mniejszym bólu.

Oferta i specyfikacja

•posiadają 600 igieł i jednorazowo pozwalają uzyskać 600 mikrokanalików
•szeroka oferta: różne długości igieł: 0.25 mm, 0.5 mm, 1.0 mm, 1,5 mm
•głowice: szerokie i wąskie (twarz, szyja, ciało i oczy)
•głowica chłodząca ? łagodząca podrażnienia
•terapia rollerami DNC jest w pełni bezpieczna ? rollery posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty
 
 

Indywidualnie dobrany peeling chemiczny Image Skin Care 

Twarz

+ 249 zł(jednorazowo) za głowicę
259

Twarz + szyja

+ 249 zł(jednorazowo) za głowicę
279

Twarz + szyja + dekolt

+ 249 zł(jednorazowo) za głowicę
299

Możliwe jest łączenie DNC rollera z zabiegami pielęgnacyjnymi Yonka. 

Zobacz
najnowsze
pakiety promocyjne
Dołącz
do naszej
społeczności