Peelingi chemiczne IMAGE SKINCARE


U źródeł pięknej skóry leży przede wszystkim zdrowie. Utrzymanie skóry w dobrej kondycji i zachowanie jej wszystkich funkcji opiera się na profesjonalnej i skutecznej pielęgnacji. Naczelny działaniem preparatów IMAGE SKINCARE jest spłycenie zmarszczek, naprawienie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskorka. Kosmeceutyki IMAGE SKINCARE stworzone są w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii.
 
Sprawy, aby Twoja skóra na nowo tryskała zdrowiem, to możliwe tylko z IMAGE SKINCARE.

The signature Facelift

Zabieg firmowy marki. Rewolucyjny 4-warstwowy peeling twarzy. Opraty na działaniu witaminy C, kwasu glikolowego i enzymów roślinnych.

The signature Facelift

2 warstwy
199
229
249

The signature Facelift

4 warstwy
259
269
279

Wrinkle Lift

Peeling oparty na działaniu kwasu glikolowego i retinolu. Intensywnie złuszcza i mocno pobudza odnowę naskórka.

Wrinkle Lift

259
269
279

Lightening Lift

Zabieg intensywnie rozjaśniający plamy pigmentacyjne oraz zaczerwienienia związane z trądzikiem różowatym. Wykorzystuje właściwości kwasu mlekowego i składników wybielających.

Lightening Lift

259
269
279

Acne Lift

Peeling oparty o kwas salicylowy i glikolowy. Ma podwójne zastosowanie - wspomaga leczenie trądziku o każdym stopniu nasilenia, a także wygładza powierzchnię skóry.

Acne Lift

239

Ormedic Lift

Zabieg wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające organicznych wyciągów z papai, ananasa, dyni i mango. Zalecany dla cer poszarzałych w wyniku stresu lub odwodnionych. Naturalne wyciągi sprawiają, że skóra odzyskuje równowagę, regeneruje i odbudowuje się.

Ormedic Lift

249
259
269

Image perfection Lift

Peeling łączący w sobie kwas salicylowy, rezorcynę, kwas mlekowy oraz retinol. Stworzony został dla cer z przebarwieniami posłonecznymi, nierównomiernym rozmieszczeniem pigmentu, nierówną strukturą naskórka i ze zmarszczkami.

Image perfection Lift

279
299
319

The Max peel


Zabieg na bazie peelingu z witaminą C oraz komórek macierzystych z jabłoni, szarotki alpejskiej oraz winogron. Zabieg rozświetlający, napinający. Idealny zabieg bankietowy.

The Max peel

twarz + szyja + dekolt
299

O2 Lift


Zabieg intentywnie dotleniający i nawilżający skórę. Przywraca odpowiednią równowagę skóry, doskonały dla osób przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych.

O2 Lift

twarz + szyja + dekolt
229
239
259

EyeLift


Peeling wykonywany na okolicę oka i powiekę ruchomą. W zależności od zastosowanego peelingu efekt od nawilżenia poprze napięcie okolicy oka po spłycenie zmarszczek czy zlikwidowanie cieni pod oczami.

EyeLift

99
Zobacz
najnowsze
pakiety promocyjne
Dołącz
do naszej
społeczności