Kosmetologia estetycznaPeelingi chemiczne IMAGE SKINCARE : twarz / twarz + szyja / twarz + szyja + dekolt

FILOZOFIA MARKI IMAGE SKINCARE.

Profesjonalna pielęgnacja skóry.

Najwyższa skuteczność.
U źródeł pięknej skóry leży przede wszystkim zdrowie. 

Utrzymanie skóry w dobrej kondycji i zachowanie jej wszystkich funkcji opiera się na profesjonalnej i skutecznej pielęgnacji. 

Naczelnym działaniem preparatów IMAGE SKINCARE jest spłycenie zmarszczek, naprawienie uszkodzeń wywołanych promieniowaniem UV, utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia oraz stymulacja procesów odnowy naskórka. 

Kosmeceutyki IMAGE SKINCARE stworzone są w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. 

REGENEROWAĆ, ODŻYWIAĆ, CHRONIĆ.

Spraw aby Twoja skora na nowo tryskała zdrowiem !

A jest to możliwe tylko z Image Skincare !
 

The signature Facelift

2 warstwy
179
199
249

The signature Facelift

4 warstwy
219
249
289

Zabieg firmowy marki. Rewolucyjny 4-warstwowy peeling twarzy. Oparty na działaniu witaminy C, kwasu glikolowego i enzymów roślinnych. 

Wrinkle Lift

209
239
269

Peeling oparty na działaniu kwasu glikolowego i retinolu. Intensywnie złuszcza i mocno pobudza odnowę naskórka. 

Lightening Lift

209
239
269

Zabieg intensywnie rozjaśniający plamy pigmentacyjne i posłoneczne oraz zaczerwienienia związane z trądzikiem różowatym. Wykorzystuje właściwości kwasu mlekowego i składników wybielających. 

Acne Lift

twarz
199

Peeling oparty o kwas salicylowy i glikolowy. Ma podwójne zastosowanie - wspomaga leczenie trądziku o każdym stopniu nasilenia, a także wygładza powierzchnię skóry.

Ormedic Lift

209
239
269

Zabieg wykorzystuje naturalne właściwości złuszczające organicznych wyciągów z papaii, ananasa, dyni i mango. Zalecany dla cer poszarzałych w wyniku stresu i odwodnionych. Naturalne wyciągi sprawiają, że skóra odzyskuje równowagę, regeneruje i odbudowuje się. 

Image perfection Lift

259
299
319

Peeling łączący w sobie kwas salicylowy, rezorcynę, kwas mlekowy oraz retinol. Stworzony został dla cer z przebarwieniami posłonecznymi, nierównomiernym rozmieszczeniem pigmentu, nierówną strukturą naskórka i ze zmarszczkami. 

The Max peel

twarz + szyja + dekolt
299

Zabieg na bazie peelingu z witaminą C oraz komórek macierzystych z jabłoni, szarotki alpejskiej oraz winogron. Zabieg rozświetlający, napinający. Idealny zabieg bankietowy. 

O2 Lift

twarz + szyja + dekolt
209

Zabieg intensywnie dotleniający i nawilżający skórę. Przywraca odpowiednią równowagę skóry, doskonały dla osób przebywających w pomieszczeniach klimatyzowanych. 

Eye Lift

99

Peeling wykonywany na okolicę oka i powiekę ruchomą. W zależności od zastosowanego peelingu efekt od nawilżenia poprzez napięcie okolicy oka po spłycenie zmarszczek czy zlikwidowanie cieni pod oczami. 

DNC ROLLERS

Indywidualnie dobrany peeling chemiczny Image Skin Care
239
259
289

 + 249 zł(jednorazowo) za głowicę

Możliwe jest łączenie DNC rollera z zabiegami pielęgnacyjnymi Yonka. 

Zobacz
najnowsze
pakiety promocyjne
Dołącz
do naszej
społeczności