La Geneve instytut piękna zaprasza

Zapraszamy do świta piękna, gdzie profesjonalnie zadbamy o Ciebie. Zadbamy o Twoja skórę, włosy i paznokcie. Poprzez podejście holistyczne do zdrowia i urody sprawimy, że poczujesz się u nas zrelaksowana i zregenerowana.
Przyjdź już dziś i spełnij swoje marzenia.
Instytut powstał z myślą o każdym- zarówno o kobietach dla których wygląd ma znacznie poprzez co poprawia samopoczucie i wzmacnia pewność siebie w życiu zawodowym i prywatnym, a także z myślą o mężczyznach, którzy też w dzisiejszych czasach chcą wyglądać dobrze.

Poczuj się wyjątkowo

La Geneve to miejsce w którym zadbamy o Ciebie najlepiej. Oferta została dobrana w taki sposób, aby zapewnić naszym klientom zadowolenie z wykonanych zabiegów. Znajdziecie u nas marki znane i powszechnie uznawana za profesjonale, ale także marki mniej znane, a z kolei przetestowane przez nas, które stawiają pierwsze kroki na rynku polskim. Przyjdź i przekonaj się jakie efekty jesteśmy w stanie uzyskać.

Znajdź chwilę dla siebie

Twoje miejsce relaksu – La Geneve to piękne wnętrze przepełnione jasnymi barwami i świeżymi kwiatami, które cieszą oczy. W instytucie roznosi się przyjemny, odświeżający zapach olejków eterycznych. Choć jest zlokalizowany w Warszawie na Mokotowie pośród biurowców i apartamentów to pozwala uciec na chwilę od świata, codziennych problemów.
Zaufaj profesjonalistom

Zależy nam na Twoim dobrym samopoczuciu i urodzie, a także na Twoim bezpieczeństwie. Z tego też powodu gwarantujemy całkowita sterylność zabiegów oraz profesjonalny sprzęt dobrany z dużą starannością oraz doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszego zespołu. La Geneve jako pierwsze miejsce w Warszawie posiada najnowszy uzdatniacz wody do zabiegów fryzjerskich przez co podniesiony jest standard tych zabiegów.

Zobacz
najnowsze
pakiety promocyjne
Dołącz
do naszej
społeczności